Alternativa

07.10.2020

Víte, přátelé, napsal jsem sérii článků o alternativě a odchodu ze systému. Má to své důvody a jedním z nich je, že pokud se chcete zbavit systému, nemáte jinou možnost, než omezit jeho vliv na maximální možnou míru. Někdo mi tu vykládal, že to nejde, a že cena pozemků, a tak dále, takže přikládám fotografii domku, který vyšel i s pozemkem na zhruba milion. Je plně soběstačný, a tudíž náklady na provoz jsou minimální. Prostě to jde, když se chce. 

Znovu, už po několikáté, opakuji, že systém se tvoří zdola a nikoliv shora. Znamená to, že jej tvoří lidé, které každý den potkáváte na ulici a jsou za něj ochotni položit život. Takže když začnete proti systému bojovat, vězte, že to jsou právě tito lidé a schytáte to od nich. Budou vás napadat, že nemáte roušku, že nechodíte k volbám, že nejste očkovaní, nedodržujete vzdálenosti a nekonečně dlouze fňukat, že nic nejde, život stojí za hovno a na vině jsou ti nahoře. Přitom každý den tuto děsivost podporují.

Pokud by došlo k jakýmkoliv katastrofickým událostem a společnost se naprosto zhroutila, tito lidé naprosto stejný systém vytvoří znovu. Je to dáno jejich myšlením a chováním. Jedou podle vzorců, ve kterých je společenská hierarchie přirozenou součástí života. Chtějí mít postavení, peníze, majetek a tak dále. Tím se rodí pyramida, na jejímž vrcholu nakonec stane několik vyvolených. Nic s tím nenaděláte a snaha s tím bojovat, je nesmyslná. I já jsem si myslel, že to má cenu, ale fakt to k ničemu není.

Proto hledejte alternativu, což znamená vlastní cestu, jak vliv systému co nejvíce omezit. Odejít mimo centra, maximálně snížit vliv systému a naprosto ignorovat všechny hovadiny, kolik se jich jak ve veřejných médiích, tak i na sociálních sítích, vyskytuje. Přestat si sám způsobovat psychické problémy. A to je první krok, protože to, co přichází, na vás přenese plnou zodpovědnost za svůj život. Sami si budete muset zvolit, jak budete žít a co pro vás je a není důležité. A změny, ke kterým dojde, mohou být natolik razantní, že nemá smysl se zabývat tím, co ti ostatní? Nestarejte se o ně.

Přirozeně ani volby, ani sepisování petic, ani hádky s idioty na ulici, nic neřeší. Dokonce ani to, že se demonstrativně odmítnete chovat jako ovce, protože ti nahoře vědí, že vás zlikvidují ti dole. Tedy ti, od kterých to vlastně vůbec nečekáte. To jsou ti, kteří budou stále a donekonečna pochodovat v šiku, protože čekají na svou příležitost. Na výhru ve sportce, na povýšení v práci, úspěch v politice, podnikání, a tak dále. Tedy přesně v rámci mantinelů nastavených systémem. Mají zákony, soudy, policii, armádu a jejich pozice je neotřesitelná. Nikdy je neporazíte.

Odejděte do klidu a srovnejte si psychiku, budete to více než hodně potřebovat. Problémy řešte hledáním řešení, nikoliv stěžováním a výkřiky, že to nejde. Jde to a dokážete to i vy. Když se rozhodnete a vyřknete onu posvátnou větu: když se chce, tak to jde.

Ještě dodatek k dnešnímu článku. To, co se snažím vysvětlit, je paradigma času, který nastává. To paradigma říká jednoduchou věc: jak myslíš, tak žiješ.

Já vím, že si říkáte dobře, a co takový vrah? Také žije tak, jak myslí? Ano, stane se mu přesně to, jak přemýšlí. Potká jiného, naprosto stejného blba a určitě to nebude nic, co by chtěl zažít. Ale jak myslíš, tak žiješ.

Takže si to několikrát zopakujte a teď z toho zkuste někoho obvinit. Zjistíte, že ten prst ukazuje jen a jen na náš vlastní obraz v zrcadle. Já to nerozhoduji, jen vám to říkám. Začněte myslet jinak a nemíchejte se zbytečně mezi idioty, oni si to vyřídí mezi sebou.