Ayahuasca

07.02.2020

Takže z podstaty slova Ayahuasca droga je a navíc silný halucinogen. Abych to přenesl do nějaké roviny, tak můžu uvést něco z mého života. Od malička vím, že dokážu vytvářet obrazy a pokud překročím určitou hranici, dokážu jimi ovlivnit zrak, takže je před sebou reálně vidím a to přesto, že existují jen v mé hlavě. Přesto jsou pro mozek naprosto skutečné.

Pokud bych to posunul do nějaké další úrovně, mohu si vytvořit obraz nějakého lékaře, který mi například operuje nádor a protože to bude pro mozek skutečný prožitek, ovlivní mě to přirozeně fyzicky. Takže se třeba skutečně uzdravím. Náš svět možností je nepředstavitelný, ale pokud nám k nim nedopomůže náhoda, nevíme jak se k nim dostat. Nikdo a nikdy nás to neučil a v této společnosti, nás to nikdo učit nebude, protože je to nežádoucí. Tato společnost naše schopnosti nepotřebuje, ale potřebují je lidé, pokud mají společnost změnit.

Tím, že budeme hledat spásu v Ayahuasce, ničemu nepomůžeme, jedeme ve stejné trajektorii jako celá společnost a navíc jde o halucinogen, takže vyvolává roztříštění osobnosti a může si o tom každý myslet co chce. Já nemusím nic tvrdit, každý to pozná když přijde tam nahoru. Tam mu bude oznámeno, třeba to, že si nemoc způsobil na duchovní úrovni, ale neuzdravil se, protože byl uzdraven. Sám pro to neudělal vůbec nic a jeho další život, bude opakováním téhož. A tak pořád dál a dál. Bude stále prožívat jedno a to samé, dokud to nepochopí a nebude schopen se sám uzdravit, nebo vůbec neonemocnět.

ODKAZ NA ČLÁNEK NA FACEBOOKU