Čip

12.05.2020

Hodně se o nich mluví, i tom, že mají ovlivnit mysl lidí a velmi často jsou spojovány se sítí 5G. Asi každý, kdo se jen okrajově zajímá o informační technologie, vám řekne, že se označení týká datové propustnosti. A já se ani nedivím, že se na plnou hubu smějí konspiračním teoretikům, kteří v tomto označení vidí všechno možné, jen ne to, co tam je.

Nechci polemizovat o tom, jestli to je nebo není nebezpečné. Každé elektromagnetické záření nebezpečné může být, podle toho jaký výkon má vysílač. Na druhou stranu je na výkonu vysílače závislá propustnost dat. To, o čem je tu řeč, je spor, kdy se zájmy poskytovatelů kříží s normami na ochranu zdraví. Původní omezení výkonu vysílačů se muselo posunout, aby vůbec bylo možné 5G začít budovat a díky tomu se už opravdu z vysílačů může stát opékač topinek.

A přirozeně že už budou schopny zaznamenávat například čipy umístěné pod kůží. Snímat jejich pohyb a sbírat z nich data. Ale představa, že budou řídit vaše jednání na mentální úrovni, je trochu komedie a pokud by k něčemu takovému i mohlo dojít, tak takový čip vyřadíte elektromagnetickým impulsem. To je věc, před kterou se například vojenská technika velmi složitě braní, protože ji vyřazuje z provozu a v taktické válce se s ním přímo počítá.

Pokud jsou moderní zbraňové systémy nadupané elektronikou, je pro ně dostatečně silný elektromagnetický zásah smrtící. To se stalo americké lodi, když na ni ruské letadlo simulovalo útok a jak si určitě pamatujete, tak prchla do přístavu a chudinky námořníci utrpěli psychické trauma. Jaké to neštěstí.

Takže plánovat masové ovládání lidí pomocí čipů v žádném případě nejde, protože by je během pár dní většina lidí zničila pomocí elektromagnetického záření. Ovšem jde na jejich základě spustit masovou kontrolu. Ovšem i zde platí,, že jen u lidí, kteří se šmírovat nechají, protože zabránit čipu přenášet data dokáže dítě na základní škole.

Já nechci tvrdit, že neexistují technologie, které jsou na mnohem vyšší úrovni, než ty, které jsou oficiálně známé. Na druhou stranu, vše co je založeno na elektřině a elektromagnetickém záření, lze zlikvidovat. Navíc by to byl naprostý ráj pro zločince, kterým by čip poskytoval naprosto neprůstřelné alibi. Protože jak frekvenci, tak data vysílaná z čipu lze zkopírovat a pak vytvořit zařízení, které je bude vysílat do prostoru, jako původní čip. Takže zatímco zločinec bude někde mordovat lidi, kopie jeho čipu bude o sto kilometrů dál vysílat data, že právě sleduje tv.

Kontrola pomocí čipů a podobné ptákoviny, mohou napadat opravdu jen politiky a ani se nedivím, že mnoho vědců na jejich naprosto nerealistických představách za tučný peníz pracuje. Oni jim neřeknou, že jsou idioti, ale že potřebují více peněz, pokud se má dílo podařit. A tak jim sypou prachy a vědci mají svou práci. Ale vždy je dobré počítat s tím, že pokud jste velmi chytrý, vždy tu může být někdo mnohem chytřejší. Takže pokud uděláte tu chybu a dokážete lidi pomocí čipů kontrolovat, dříve či později někdo chytřejší převezme kontrolu a pošle je vás zabít.

Já vím, že v hlavě idiota, nebo psychopata se nic normálního nikdy nezrodí, ale to neznamená, že hra, kterou hrají, pro ně nutně dopadne dobře. Právě naopak. Stále platí a bude platit: s čím kdo zachází, s tím také schází.

ODKAZ NA ČLÁNEK NA FACEBOOKU