Coronavirus

07.10.2020

Tak jsem se neudržel, a přeci jen na téma covid trochu jinak. Citát: "My, lékaři a zdravotní sestry z covidových oddělení a jednotek intenzivní péče, jsme až doposud byli příliš zaměstnáni péčí o pacienty a organizací péče v našich nemocnicích a nebylo nás příliš slyšet. Máme však silný pocit, že nazrál čas, abychom jasně a nahlas promluvili,"

Tak o tom, že těmto lidem schází intelekt, se už namluvilo dost a dost, a to je důvod, proč sahají ke starým a osvědčeným metodám. Někteří si je velmi dobře pamatujeme z dob socialismu, kdy se nad stavem věcí rozhořčovali například dělníci ze strojíren. Někoho by to mohlo i zarazit, odkud se tyto metody berou u soudruhů kapitalistů, ale moudrý si spojí jedna a jedna a začne chápat, kdo za socíku tady doopravdy tahal za nitky a proč náš skvělý socialismus jednoduše nesměl ve vyspělosti předehnat západ. To, aby až přijde čas, bylo kam se vrátit, a to na východě se nestalo lepším, než to kapitalistické moje - moje.

Inu, po chuti poznáš ovoce, a čím víc do toho buší, tím víc se odhalují. Je naprosto zbytečné tím ztrácet čas, protože zjevně na nic lepšího nepřijdou a jednou jim dojdou i coronavirové náboje. A pak třeba vyplave na povrch, k čemu to vlastně bylo. A i kdyby ne, tak strážce času už si chystá klíče a to se budou dít věci, až se začne vynořovat pravda o skutečných dějinách. To bude řevu, bolesti a obviňování. Nicméně stále platí, že kdykoliv vás napadne soud, pamatujte, že i tehdy někdo pod hranicí zapaloval oheň, a ten opravdový důvod, proč jste tady, není v tom, co kdo prožil, ale čím se stal.

Přemýšlejte o těchto skutečnostech a nenechte se strhnout davem. Vaše místo je uvnitř vašeho srdce a nikoliv na hradbách barikád.