Jedna nebo sto manželek?

29.01.2020

Kupodivu je to naprosto jinak než si myslíme. Většina lidí jako vždy hledá za monogamním a polygamním způsobem života duchovno, které tam sice je, ale nikoliv v podobě nějaké karmy či něčeho podobného, ale coby přírodní zákony.

Příroda má, jak víme, na každou situaci recept a pracuje na vyšší úrovni řízení, než se nalézá člověk. Je jen naše domněnka, že přírodě vládneme a jsme pány tvorstva. Jak vidíme, tak stačí jeden virus a je vymalováno. A stejné je to i s principem rozmnožování, které řeší různé úrovně evoluce. Kdo by to byl řekl že?

Takže jeden z případů, kdy je rozmnožování nežádoucí, je homosexualita. Tu dnes vidíte všude kolem sebe a to je jen prvopočátek celého procesu. Celý proces se znásobí a bude vyvolávat silné tření v společnosti. Je logické, že čím méně vědomá bytost, tím více bude tento proces oslavovat a ze své úchylky se radovat. Bohužel je to tak, že dotyčný spadá do výběru, který nemá mít pokračování. Tento výběr se uskuteční už při narození a onen jedinec nemá pokračovat v rodu, ale řešit si svou osobní karmu. Nic víc, nic méně. Je nežádoucí, aby se jeho duchovní vzorec přenášel.

Další případ, kdy je naopak rozmnožování žádoucí, je monogamie a polygamie. Ty řeší dvě úrovně evoluce a to rozvoj intelektu a duchovna, nebo rozvoj fyzický. Už jste určitě slyšeli o právu první noci, které si usurpovala šlechta, což nebylo nic jiného nežli svinstvo. Příroda má pro tento případ jiný nástroj, kterému říkáme právo volby. Dělí se mezi samce a samice.

Pokud je potřeba rozvíjet intelekt, přenáší se právo volby na samice a vznikají monogamní vztahy, které zajišťují, aby se rodič mohl co nejvíce soustředit na předávání zkušenosti a co nejméně na shánění potravy a podobně. Pokud se podíváte do přírody, zjistíte, že pokud si volí samice, vždy jde o monogamní vztah.

Pokud je potřeba vyvolat čistě fyzický rozvoj, přenáší se právo volby na samce. V tomto případě vznikají nejčastěji polygamní vztahy. Ty mají za cíl vytvořit maximum potomstva, ze kterého přežijí jen ti nejsilnější. Zatímco samice velmi dbá na volbu partnera, samec skočí na vše co se pohne.

V naší lidské společnosti se vztahy utvářely v souladu s vyspělostí národa. Slovanská tradice považovala vždy za správný monogamní vztah. Tedy vztah muž a žena a všechny tradice na tento princip navazují. Méně vyvinuté národy, které si zakládaly na agresivitě a napadání ostatních národů, bývaly polygamní, protože bylo potřeba pěstovat tupé, ale silné jedince. To je důvod, proč velmi často oslavují smrt v boji jako hrdinství a očekávají za ni jakousi odměnu na nebesích. Ale skončí v nejhlubším pekle kam patří. I to je přece odměna.

Takže se trošku zamyslete nad stavem věcí a opět nehledejte za vším záhady. Někdy je vysvětlení celkem jednoduché.

ODKAZ NA ČLÁNEK NA FACEBOOKU

Já vím že mezi tím co říkám já, a co říkají ostatní, existují značné rozpory, jenže s tím nejde opravdu nic dělat. Já nemohu psát něco, co je líbivé a populární, jen proto že to propaguje současná esoterika a jsem si plně vědom, že za každé slovo, které předávám, nesu plnou zodpovědnost. Nejsem součást nějakého kultu, ale jsem tu jen sám za sebe.

Dnes, s ohledem na to, že civilizace naprosto selhala, hledají lidé únik v minulosti. Ve způsobech života, které člověk opustil a které nahradil otrokářským systémem, ve kterém je prosperita právem vyvolených. Nikoliv těch, kteří si to zaslouží a proto tento stupidní projekt selhává na všech úrovních. Jenže se vrátit není kam. My potřebujeme navázat na svou vyspělost a nikoliv na svou zaostalost. Tedy zužitkovat svou nejlepší zkušenost a od té se odrazit. Nikdy se nám nepodaří vymazat to, co už se stalo a jedinou cestou je to napravit.

Nechce se mi rozvádět, jak pochybné jsou praktiky různých šamanů a indiánů, kteří kdykoliv vidí hezkou ženskou, jsou přesvědčeni, že jí spasí, když ji znásilní. Jednak to absolutně není pravda, protože kdyby to bylo možné, tak jsou dnes všechny ženy v rozkvětu sil a potom to jasně dokazuje, že v konfrontaci s naší společností neobstáli. Vůbec jí nerozumí a to je ten obrovský problém. Je to jako léčit choleru muchomůrkami. Problém se tím jen prohloubí. A opět je jedno co o tom kdo prohlašuje a co je ochoten pro svůj zdroj zisku udělat. Já své tvrzení vždycky obhájím a to i tam nahoře.

My Slované za sebou máme bohatou minulost, i když se jí někdo snaží vymazat a v ní se ukrývá bezpočet odpovědí, které mají vztah přímo k nám. Tedy navazují na cestu, kterou jsme prošli a mohou nám ukázat další krok. My se nemůžeme zbavit toho co jsme, ale můžeme najít lék. A to je to, co by si měl každý uvědomit. Ne sem tahat šamany a nějaké učení od protinožců, ale poznávat sama sebe.

ODKAZ NA ČLÁNEK NA FACEBOOKU