Krize

11.05.2020

Čas se opět rozdělil a zjevně tak, jako po druhé světové válce, tu bylo období předválečné a poválečné, teď budeme mít období předvirové a povirové. I kdyby se nestalo vůbec nic jiného, je naprosto jasné, že byl na lidech proveden globální test hysterie a z pohledu vládnoucích elit dopadl na výbornou. A stejně, jako už mnohokrát, se svět rozdělil na ty, kteří si aktivně shání informace a na ty, kteří si je nechají naservírovat masovými médii.

Z určitého pohledu jsme se nedozvěděli vůbec nic nového, protože konzumentů, pro která masová média existují, je naprostá většina a ta skočila do připravovaného podvodu rovnýma nohama. Podle úrovně chápání reality, se pak rovnou pustila do boje s nepřáteli kovid 19. Kdo není kovid, je proti nám. Přitom od samotného začátku je celá pandemie provázena podivnostmi, které vedou minimálně k pochybnostem a maximálně k odmítnutí celé této šaškárny.

Můžeme začít u toho, že slavné roušky před nákazou nechrání. A to ani náhodou. Je to úplně stejné, jako chtít zabít blechu kátrovačkou. Nechrání ani před tím, aby člověk někoho nakazil, ani před tím, aby byl nakažen. Jediné, co rouška zastaví, jsou sliny, které se na ní zastaví, ale virus se přenáší dechem a ten proudí stále jak dovnitř, tak ven. Kdo zažil vojnu za socialismu, tak ví, jak funguje skutečný filtr na zastavení virů. Byl v masce a nešlo to udýchat. Po pár minutách se člověk dusil.

O tom, že se zprávy z patologie a lékařského prostředí diametrálně liší, si cvrlikají už i vrabci na střeše. Zatímco doktoři nacházejí kovid všude, na patologii, která média absolutně nezajímá, se jako příčina smrti téměř nevyskytuje. Asi proto, že za nemocné na kovid nemocnice dostávají nasypáno, zatímco patologie nedostává nic. Opět jsme svědky známé hry peněz. Když chceš sehrát velké divadlo, použij velké peníze. Za patřičný obnos doktoři najdou kovid i v míchačce na beton.

Je jasné, že to první co nás čeká po epidemii a co nahradí palcové titulky pandemie, bude krize. Je to proto, že tu byla už před epidemií a nikam nezmizela. V podstatě se jen vytvořil imaginární viník, na kterého jde vše shodit a zblblá masa bude vesele hýkat a oslavovat všechna drastická opatření, která budou vlády prosazovat na záchranu ekonomiky. Nebudou za to moci vlády, banky a nenažrané koncerny produkující místo zboží odpad, ale epidemie. Hurá, radujme se, náš milovaný kapitalismus je zachráněn. Ale především koryta, protože za všechno může neexistující virus a jak vidíme, tak nás před ním mocní zázračně zachránili. No není to krása.

Genetičtí odborníci sekvencují, politici politikují a sociální projektanti projektují. Vždyť i baba Merkel se zázračně zachránila, jak píší oficiální média a německý národ ji velebí jako spasitele. Sice kradla roušky, jako vždy nevěděla, co má dělat, a když otevřela hubu, bylo to špatně, ale zjevně Německo nic lepšího nemá. Což bohužel vyvolává spíše zděšení, než pocit klidu. To jako fakt??!!!!

Druhý nesporný fakt je, že se dost lidí probudilo a začínají o věcech přemýšlet. Konečně se i k nim dostávají alternativní informace a my musíme doufat, že jim to vydrží. Že začnou chápat, že existují dva světy. Ten oficiální pro plebs a ten, kde se věci dějí naprosto jinak. Mají jiné příčiny a to je skutečný důvod, proč ze všech slibů, které slyšíme, nezůstane nic víc, než hromada fekálií. Jednoduše lžou, jako když tiskne a stádo ještě pořád nechápe, že od oněch slibovaných rajských pastvin na konci cesty kráčí na opačnou stranu.

Takže se připravte na slůvko krize, které během pár dní až týdnů nahradí koronavirus a bude se na vás řítit ze všech stran. To je plán. Jasně, že se v něm najde místečko pro velké prachy, například pro farmaceutické koncerny a tak dále, ale ne pro vás. Vy jste na opačném konci, tedy ti, kdo to všechno odskáčou.

ODKAZ NA ČLÁNEK NA FACEBOOKU