Lámání chleba

13.02.2020

Jistě, že tu je logická otázka, proč právě teď? Epidemie vypukla koncem roku a rozhodně bych si nedovolil jí podceňovat. Otázka ovšem zní, kde se až dodnes skrývala? Pochybuji, že slavná netopýří polévka se začala konzumovat v prosinci loňského roku a zjevně to celá staletí nepředstavovalo problém. Řeči o pomstě planety bych přenechal esoterikům, protože tohle je přesně voda na jejich mlýn.

Mnohem více pravděpodobný mi přijde únik z laboratoře, nebo cílený útok. Následky nemoci se šíří světem a je jasné, že krom pohybu osob, dojde k blokádě zboží. Takže to vypadá, jako by se někdo chtěl mstít v obchodní válce a nějak moc se nezajímal o počty mrtvých. Jasně, že je to konspirace, ale pokud tu je přítomný virus tak si po celá staletí vůči němu lidé vytváří odolnost. Je v podstatě nepravděpodobné, i v případě nějaké mutace, že by na něj umírali.

Na začátku roku jsem psal o rozkolu, který bude probíhat ve společnosti a to na základě dvou odlišných představ o budoucnosti. Západ dělá tu chybu, že namísto hledání spojenců, je dobrovolně odevzdává druhé straně, kterou představuje východ, a ačkoliv to zjevně bude záměr, jsme svědky nevyhnutelného konce jedné epochy. Bohužel tu není nikdo, kdo by si byl schopen uvědomit dopad kroků, které západ provádí. A i kdyby za tím nebyla Amerika, výsledek bude naprosto stejný.

Jenže to vypadá, že Amerika dělá kroky, které jí někdo naordinoval a její vedení si vůbec neuvědomuje, že je to past. Celé to začalo už dost dávno, ale korunu těmto nesmyslným akcím nasadil Obama, když rozpoutal válku na Ukrajině a tím donutil Rusko k odvetným krokům v arabských, tedy muslimských zemích. Díky tomu tyto státy doposud vystavené vůli USA, získaly velmi silnou oporu a začalo tažení proti západu, kterého někdo hodlá zoufale využít pro udržení moci. Tedy někdo jako Francie a Německo. Anglie, jak víme, na poslední chvíli vyskočila z tohoto rozjetého vlaku. Tím se celý proces velmi urychlil a opět jsme svědky zoufalé idiocie vedení EU.

Zatímco stále více zotročuje sama sebe, okolo ní se rodí nové centrum moci a naneštěstí pro všechny eurohujery, nezvítězí ten, kdo si hraje s penězi, ale kdo má suroviny, protože peněz, jak víme, se nikdo nenažere a bez surovin mají nulovou hodnotu. USA samotné sežerou víc, než vyprodukují a Čína sice brouzdá po Indii a Africe, ale spotřebu tím vykrýt nedokáže. Ten kdo se v tomto případě bude smát, je Rusko. A západu dochází dech. To jen zblblá mládež si myslí, že svět spasí mobilní telefony.

Článek by mohl pokračovat, ale něco si necháme na příště. Je jasné, že tento rok se bude lámat chléb a co v něm uzraje, rozhodne o budoucnosti naší civilizace.

ODKAZ NA ČLÁNEK NA FACEBOOKU