Logika esoteriky!?

31.07.2020

Logika esoteriky!? Dostal jsem otázku, jak je to s minulými životy? Je to otázka, která dnes zajímá mnoho lidí. Ale zdaleka ne všechny. Dalo by se říci, že čím více máme problémů, tím spíše nás bude tato oblast zajímat. Tedy úspěšní lidé nemají nijak velkou potřebu se řešit, protože jsou úspěšní. Tím nemyslím jen peníze. Tím myslím společnost, vztahy a tak dále.

Svého času jsem se rozhodl, že nebudu lidem zasahovat do jejich životů, a to ani těm, kteří to s duchovnem nemyslí tak moc vážně. Tedy vlastně se na něm jen snaží vydělat. Jenže mi to nějak nedá a těch otázek je opravdu mnoho. Protože ty příběhy, co lidé vypráví, jsou jako přes kopírák.

Jen málokdo si klade otázku, proč vždy oběť v tomto životě trpí? Pokud jste skončili na hranici jako čarodějnice, proč máte v tomto životě nadělené problémy? A kde jsou ti, kdo pod hranicí škrtl sirkou? Nikdo takový tu nebyl. Není to tak že trpět by měl právě ten se sirkami? Ne ten co na té hranici stál? Esoterika sem, esoterika tam a pořád ta jedna a ta samá pitomost dokola.