PO CHUTI POZNÁŠ OVOCE.

19.11.2019

Pokud se brojí proti nepříteli demokracie, je za tím vždy USA. A o tom, jak šíleně nás ohrožuje Rusko, slyšíme ze všech stran. Jenže tu vůbec nejde o Rusko, ale o Evropu a její vysněné euro. To leží USA v žaludku, protože kromě Ruska, Číny a několika dalších, podkopává hodnotu dolaru. A celá ta šaškárna kterou financuje Soros a další nadace, má za cíl udržet dolar na výsluní.

Bohužel po oznámení Ruska a Číny, že hodlají nadále snižovat podíl obchodování v dolarech a zbavovat se této měny vykupováním zlata na světových trzích, situace začíná gradovat a jedinou zatím schůdnou cestou už zůstává rozvrácení EU a zbavení se konkurenční měny. To je přesně to, na čem v současnosti všechny ty neziskové organizace a pomatenci na Letné pracují.

Už dnes je jasné, že nás čekají nebývalé otřesy a také okamžik, kdy euro padne, protože jediný, kdo má sílu jej zachránit, je Rusko a proto se na něj neustále uvalují sankce, aby se bránilo obchodování a tím tato měna stále více ztrácela na hodnotě. Ve skutečnosti jí totiž udržují při životě už jen země bývalého sovětského bloku, ze kterých se postupně staly kolonie dotující životní úroveň v Německu a Francii. Tedy v zemích, kam logicky míří největší vlna migrace a to nejen protože mají štědrou sociální politiku, nařízenou z centra v USA, ale proto, že právě na nich existence eura stojí.

Je zajímavé, co vše si globální elita bankéřů a nadnárodních koncernů může dovolit, aniž by si toho někdo nějak podstatně všímal. Je totiž naprosto jasné, že jak Merkelová, tak Makron představují bílé koně globální elity, kromě všech těch placených neplacených organizací jako člověk v tísni a podobně a právě oni tak logicky bojují ze všech sil za zájmy USA. Stejně tak není divu, že se i u nás ozývají pohrobci jako Václav Klaus, kterým z ničeho nic dozrálo prozření a vidí v EU samotného ďábla.

Záchrana EU je dnes přímo závislá na přístupu k migraci a výkonnosti sociálního systému, protože tu hovadinu musí někdo zaplatit a to buďto přímo ze státních rozpočtů, nebo jak jinak, různými úvěry a zadlužováním u bank. Takž čím více migrace, tím více moci v rukou bankéřů a jsme opět u skutečné příčiny zla. Ať se v novodobých dějinách stala jakákoliv zrůdnost, vždy za ní najdeme banky. První světová, druhá světová, hospodářská krize v USA, oranžové revoluce, tak dále. Vždy za ní najdeme financování buďto skrze půjčky, nebo nastrčeného šaška jako je Soros. A západní banky potřebují přejít na dolar, protože zatím představuje rezervní měnu i v zemích, jako je Rusko a Čína.

Pokud se tyto země zbavují dolaru, jsou jasným nepřítelem číslo jedna, a protože by dnes mohl válku proti těmto zemím rozpoutat jen šílenec, zůstává jako poslední bašta moci globálních elit stará dobrá Evropa. Jenže, a v tom je ten skutečný problém, který současná moc v EU nevidí, protože po pádu eura, přijde čas zúčtování, z trosek se bude Evropa muset vysekat sama. Nikdo jí v ničem nepomůže, leda dalším gigantickým zadlužováním u bank. Proto, pokud má člověk v hlavě aspoň zbytky mozku, na Letné bych se moc neukazoval.

ODKAZ NA ČLÁNEK NA FACEBOOKU