První krok

13.02.2020

Je tu mnoho věcí, které zní na první pohled věrohodně, a dokonce je občas potvrdí i naše posvátná věda. Jenže stačí nepatrný krok a ocitáme se ve světě nekonečných možností. A přesně o tom to je. Svět kde jsme spoutaní jen tím, jak se na něj díváme. Jenže svoboda, ta skutečná, není zadarmo. Je to vlastně boj sama se sebou. Cesta vymanění se z okovů, kterými jsme spoutaní až téměř na buněčné úrovni.

Je tu mnoho pravd, které i když jsou vysloveny, nechápeme. A mnoho z nich přitom bylo vysloveno před tisíci lety. Jak to vůbec možné, že ačkoliv vidíme, zůstáváme slepí? Proč je tak složité pochopit pravdu? I tady se dostáváme až na úroveň utváření. Na úroveň, která našemu bytí tady a teď předchází.

Pak je tu tedy otázka, jak můžeme vládnout svému životu? A právě o tom je naše duchovní cesta. Budeme ji procházet krok za krokem, jak ve Vláknech stvoření, tak i v Tajemství svastiky. Zatímco Vlákna stvoření jsou o povaze existence, tak Tajemství svastiky je o zákonech. Obě úrovně se navzájem prolínají, ale každá z nich nese důležité aspekty, které je dobré popsat a pochopit.

Udělat první krok, je závažné rozhodnutí, protože nás postupně bude tříštit na atomy a čím více chceme proniknout do hlubiny poznání, tím více nás bude nutit s ním být v souladu. Bez toho, že se bytostně slaďujeme se svým nejvyšším záměrem, nikdy nikam nedojdeme. Je to o vytrvalosti a trpělivosti. Ale i o porozumění záhadám kolem nás. A právě takový bude nový web Vlákna stvoření. Vydáme se na cestu bez návratu, protože nelze nebýt tím, čím jsme.

ODKAZ NA ČLÁNEK NA FACEBOOKU