Rozhodnutí

07.06.2020

Jsme tu a žijeme své životy. Někdy chceme vidět jen kousek před přítomný okamžik. Vědět jak se rozhodnout a co udělat. Hledáme odpovědi a velmi často se stává, že se ve svých rozhodnutích necháme ovlivnit. Necháme si vyložit karty nebo použijeme kyvadlo a naprosto zapomeneme, že stojíme na křižovatce cest a jen na nás záleží, jakou se vydáme, bez ohledu na to, čím se řídíme.

Bohužel nás touha vede vše udělat dobře, abych dosáhl svého, a uniká nám, že udělat něco dobře, může znamenat i vyřešit problémy, které následkem mého rozhodnutí nastanou a pokud se jim vyhnu, nikdy svého cíle nedosáhnu. Nepodívám se za obzor, protože odmítám vylézt na kopec, který můj obzor představuje.

A to je důležité, protože v okamžiku kdy si uvědomíte, že těžkosti nepředstavují problém, ale řešení, už se nemusíte ptát a můžete se rozhodnout jen sami za sebe. Nemusíte se dívat do budoucnosti, ale jen na to, čeho chci dosáhnout. Protože to je to jediné, o co jde. Jakmile si představujete, co nechcete, projektujete si to do svého života. Proto se řiďte jen tím, co si přejete, a vesmír rozhodne, co vše proto musíte udělat.

ODKAZ NA ČLÁNEK NA FACEBOOKU