Svoboda zákazů

18.02.2020

Tak se nám to posunulo a přiblížil okamžik, kdy se konečně budu mít čas pustit do webu. Práce jak na kostele lidi, ale to určitě dáme. Během času přirozeně sbírám informace a rozšiřuji obzory pro téma tajemství svastiky, což je sice o zákonech, ale současně i historii, protože je dobré vědět, kam se to všechno ztratilo. 

Zasvěcení vědí, že přelomovým se stalo nejen období před nějakými tisíci lety, ale především před dvěma až třemi stoletími. Právě tady došlo zjevně k rozsáhlému vyhlazení Slovanských národů. Možná ne prvnímu pokusu, ale určitě ne poslednímu. Doklady o použití jaderných zbraní nás vedou k jinému uvažování nad dějinami, než nám nabízí současná historie. Celý ten pamflet se spoustou děr a sešitý na zakázku jisté náboženské skupiny, se stále více hroutí a pokud se nepovede Slovany vehnat do války a definitivně vyhladit, stane se neobhajitelným.

Stále více se objevují ztracené technologie a ačkoliv někdo vynaložil extrémní snahu vyhladit je naprosto z naší historie, vše se skrýt nedaří. Lidé už chápou, že to není souhra náhod, ale cílená snaha ukrýt události, k nimž došlo a vnutil lidem představu, že jsou bioroboti určení na práci ve fabrice. Nic není vzdálenější pravdě a přijde čas, kdy ti, kdo za tím stojí, zaplatí do posledního haléře.

FB rozhodně není prostor pro tato témata, protože bych odtud velmi rychle byl odejit. Svoboda slova postoupila k svobodě zákazů a jak vidíme, v současném světě se jim velmi daří, stejně tak jako práskačům všeho druhu. Web je sice trochu přefiltruje, ale neodstraní. To, co je důležité, že nebudou moci škodit tak, jako zde. Čas kvapí a všichni cítíme napětí ve vzduchu, které už se dá pomalu krájet. Vše graduje a je naprosto zjevné, že čím rychleji se pohybujeme vpřed, tím více je někdo v pozadí tlačen k aktivitě. Zjevně mu nezbývá moc času a tak se rozhodl po sobě zanechat spáleniště. Bohužel i tomu jsme blízko a proto není čas mlčet.

ODKAZ NA ČLÁNEK NA FACEBOOKU