VLÁKNA STVOŘENÍ (10)

16.02.2019

OTÁZKY

 1. Jaký je tvůj názor na "událost"?
 2. V poslední době mám pocit, že jsem stále mezi dvěma realitami, tím fyzickým a tím vyšším, kde už nezáleží na fyzické formě. I když se ukotvuji a pracuji na tom, je to silnější. Čím to může být?
 3. Je možné, aby se někdo z minulých životů inkarnoval, aby tady byl se mnou, pomáhal mi atd., ale ne ve fyzické podobě? Něco jako anděl, ale anděl to není?
 4. Kde tráví čas duše, čekající na novou inkarnaci? Cítí něco?
 5. Odkud máte takové informace?
 6. Jaké pivo doporučuješ pít v období transformace?
 7. Vyznává Míra hru nebo vývoj?
 8. Jakým způsobem na sobě pracujete?
 9. A co cigarety?
 10. Je možné, že se někdo nechtěl nebo bál inkarnovat do své nynější podoby?
 11. Je meditace skutečně základem pro duchovní vývoj? Bez ní si člověk vibrace zvyšovat nemůže?
 12. Obnovení schopností souvisí se změnou DNA? Mění se naše DNA v souvislosti s navyšováním frekvencí a snaží se jelitáři zastavit tu změnu za pomocí chemtrails, 5G, neurotoxinů, atd.?
 13. Odkud se berou myšlenky a jsou vůbec naše?
 14. Vlastnosti se podle mě uchovávají v biomorfogenetickém poli člověka, to je mu přiděleno i v další inkarnaci, prostě do něj vklouzne?
 15. Když jsem v řízené meditaci a cítím, že na mě jde něco jako spánek, ale spánek to asi nebude, protože se na konci meditace vždy proberu do úplného bdění, kde je moje duše v tomto stavu?
 16. Jak se chránit proti energetickým upírům zejména v situaci, kdy je vysavač v bezprostřední blízkosti a nemohu odejít?
 17. Je možné, abych v některých kostelích cítila špatnou energii až tak, že musím odejít? Mám tam strach a pocit špatných energií.
 18. A jak to máte v zaměstnání? Věcí tam, že vysíláte?
 19. Jak je to s interrupcí? Je to zabití? Dá se to nějak odčinit?

TÉMATA - "událost", fyzická a nefyzická sféra, překrývání sfér, andělé, démoni, temné entity, alkohol, cigarety, drogy, evoluce, inkarnace, meditace, rozjímání, duchovní práce a DNA, struktura vědomí, myšlenky, paměť, pudy, talenty, spánek, snění, kostely, oběti, interrupce