VLÁKNA STVOŘENÍ (2)

30.06.2018

OTÁZKY

 1. Zajímalo by mě, jak vidíš situaci v Evropě co se týká účelové islamizace?
 2. Je Měsíc a Saturn fake?
 3. Jak pan Jaromír vidí práci starých alchymistů, zda je ještě dnes možné porozumět jejich jazyku a jejich symbolům? A pokud by šlo ještě něco více o zvěrokruhu a významu astrologie.
 4. Co budou dělat duše, neboli naše jemněhmotná část, až nabudeme všech nutných zkušeností a nebudeme potřebovat se dále učit? Zůstaneme v některém ze světů nebo budeme do nekonečna světy střídat?
 5. Jestliže naše duše procházejí evolucí, tak jak to chápu já, že naše duše se postupně vyvíjejí do dokonalejší formy, v tom smyslu dokonalejší, že každou další inkarnací jsou více laskavější a empatičtější vůči druhým bytostem? Nebo můžeme takzvaně skákat ze světla do tmy a pak zase do světla a pak zase do tmy?
 6. Zajímalo by mě jak je to s převýchovou a s přerozdělováním duší k nápravě?
 7. Jak velká je pravděpodobnost, že se v další inkarnaci znovu potkám s lidmi ze současné rodiny?
 8. Jaromíre má podle vás význam měnit jméno, přejmenovávat se, když nyní po sečtení vychází špatné číslo z hlediska numerologie?
 9. Kdyby došlo k nejhoršímu a v daleké budoucnosti naše planeta Země zanikla, kam by se potom inkarnovaly naše duše?
 10. Z čeho se skládá duše?
 11. Říkáte, že se zpřetrhají všechna vlákna. Jak si ale vysvětlit to, když dokážu nacítit někoho ze zemřelých a cítím, že mi pomáhá?
 12. Doktor Emil Páleš tvrdí, že zvířata se vyvinula z člověka. Je to pravda? Jak to vidíte vy?
 13. Že ty lidi jdou evolucí zpátky do devoluce?
 14. Jaký je Váš názor na tvrzení o přechodu do páté dimenze?
 15. Je pravděpodobné, že do roku 2032 se vše změní natolik, že se lidé budou dorozumívat telepaticky, zaniknou mobilní telefony, internet a podobně?
 16. Já moc nechápu to, když Jaromír říká, že se zpřetrhají vlákna a zároveň, že se zase rodíme většinou s těmi, které známe.
 17. Co říká Míra na křtění?
 18. Víš, či máš pocit, že znáš, kde je v tomto životě tvé místo? Zabýváš se otázkou vůči rodině, partnerce a osobním životním snům či úkolům?

TÉMATA - politika, evoluce, islamizace, společnost, moc, ilumináti, Merkelová, uprchlíci, Měsíc, gravitace, alchymisté, éter, astrologie, Adam, inkarnace, zodiac, úrovně poznání, evoluční skok, duše, světlé a temné světy, osud, iluze, kontinuita inkarnace, numerologie, geny, části DNA, tělo, nemoci, klenba, mužský a ženský princip, universum, evoluční vlna, karanténa na Zemi, dimenze, fraktální geometrie, křesťané, pohané, rituály, obviňování druhých, vina