VLÁKNA STVOŘENÍ (7)

13.10.2018

OTÁZKY

 1. Máme po fyzické smrti v astrálu těla a funguje tam nějaký systém či řád nebo hierarchi, zákony a územní celky či nějaká správa obyvatel astrální sféry?
 2. Stárnou v astrálu naše těla?
 3. Máte taky pocit, že teď převažují těžší energie a agrese?
 4. Co osobně děláte pro dlouhověkost?
 5. Jaký máte názor na jedení masa?
 6. Proč jen maso? Posekat obiloviny je také zabíjení. Rostliny jsou také živé bytosti nebo ne?
 7. Čím se živí astrální tělo v jemnohmotné sféře? Pránou?
 8. Je opravdu možné, abychom se v zemských podmínkách mohli živit jenom pránou?
 9. Připadá mi, že Jaromír sedí vedle pánaboha, když stvořil tento svět. Je podezřelé, že má odpověď na všechno. Kde bere tyto informace?
 10. Pokud člověk dojde za tohoto života k osvícení a dokončí evoluci, může si potom vybrat, kam postoupí, do jaké sféry, když už není se potřeba inkarnovat do pozemského těla, například na jinou planetu?
 11. Jak procházíme v rámci inkarnací zodiacem? Střelec bude příště kozoroh, nebo se narodí jako kozoroh, až zpracuje stinné stránky střelce? nebo je to ještě jinak?
 12. Můžeme se setkat po smrti s někým, kdo už je delší dobu mrtvý?
 13. Když vše probíhá současně a čas neexistuje, pokud je daná bytost v další inkarnaci, tak by neměl být problém se přesunout do časové vrstvy, kde v inkarnaci ještě není. Jak to vnímáš ty?
 14. Pokud i naše inkarnace probíhají současně a my se například za pomocí regrese dokážeme dostat do svých jiných inkarnací, znamená to, že se potkáváme sami se sebou v nějakých vrstvách a nebo jen naciťujeme své vlastní otisky bytí sami v sobě?
 15. Pokud člověk umírá pod morfinem, je vůbec schopen přejít do astrálu nebo tu potom bloudí a drží se zmateně na Zemi jako duše bez těla?
 16. Když člověk, který v nic nevěří a před smrtí leží v komatu, má duše čas si uvědomit, že má odejít do světla?
 17. Proč ten prvotní zdroj v nás, co generuje energii a schopnost ji vygenerovat a nejíst hmotné jídlo nemáme od mala co by děti? Kde se to ztratilo?
 18. Jak je to v případě, když člověk odejde nějakým nečekaným způsobem?
 19. za své činy odpovídám sám sobě, tak proč mám údajně prosit o odpuštění ty druhé? Každý čin někomu udělá dobře a někomu ublíží. To bys nesměl vůbec konat.
 20. Mohou se lidské duše vtělovat do zvířat?
 21. Jaké duše se inkarnují do zvířat?
 22. Pokud je příčinou nemocí u lidí většinou duchovní příčina, jak je to pak s nemocemi u zvířat? Nemyslím ty, kteří to přijímají na sebe za lidi.
 23. Jaký máš ty vztah ke zvířatům?

TÉMATA - duchovní aktivity a peníze, astrální sféra, astrální tělo, duše, stárnutí, moderní technologie, stres, současné energie, politika, dlouhověkost, zdravý způsob života, vegetariánství, veganství, masožroutství, přírodní zákony, chov zvířat, prána, napojování na vyšší sféru, evoluce člověka, zodiac, inkarnace, akáša, vzpomínky, úhly pohledu, smrt, květ života, sebevražda, odpuštění, kolektivní vědomí, duše, duchovní tělo, nemoci