Vzpomínám si,

22.01.2020

jak byl kdysi proveden experiment se šikanou na nějaké škole a jak to skončilo takřka tragicky. Lidé se prostě do role, která je jim přidělena, dokážou dokonale vžít. A asi jedna z nejvyhledávanějších je bonzák. Ať se podíváte na jakoukoliv síť, stále více je ovládají proletáři ze všech možných ústavů. Je s podivem, že jim je vůbec dovoleno vycházet z léčebny a používat internet.

Bohužel se s tím jako vždy musíme smířit, protože žijeme v čase, kdy se každý humus, který v sobě lidé nosí, musí dostat na světlo, aby byl viditelným. Ačkoliv je to smutné, měl by člověk být té udavačské verbeži vděčný, protože poukazuje nejen na to, co jsme zač jako lidé, ale i jako celá společnost, která toto tak usilovně podporuje.

Bohužel to není jen vizitka oněch práskačů, ale i nás všech, kteří dovolili podobné generaci vyrůst. Asi nikdo nečekal, kam až tolerance a multikulti může dojít. Z pohledu božího zákona je třeba vykonat skutek, protože skrze něj jsme souzeni. Sama myšlenka je špatná, ale dokud se nestane, je to jen myšlenka. Proto je dobré, že tihle všichni konají a je jim to umožněno. Přijde čas, kdy se peklo vrátí tam, kam patří, a oni s ním. Nemá tedy žádný smysl se rozčilovat.

Připravuji na toto téma článek a už jej mám zhruba v hlavě, ale musím doplnit pár informací a vyjde na Vláknech stvoření, takže nebude veřejně přístupný. Ostatně díky udavačům, by jej dávat na facebook nemělo smysl.

Odkaz na článek na facebooku