Zase ty drogy

10.02.2020

Opět opouštím témata, která mi přináší svět, a budu se věnovat tématům, která se vztahují k Vláknům stvoření a Tajemství svastiky. Já vím, že otázky, které řešíme v rámci duchovna, jsou někdy složité, a vždy tu budou lidé, které více než cokoliv duchovního, zajímají jejich peněženky. A nejen ti, protože různí experimentátoři s drogami vám budou sáhodlouze vyprávět o jejich kvalitě, přínosu a tak dále. Vždy začnou tím, že s nimi nemůžete diskutovat, protože nejste feťák a tudíž nemáte potřebnou zkušenost. A pak budou vyprávět takové ty zkazky o vhledech a podobně. Jedna z největších perel je, že ve změněném stavu vědomí, probíhá hluboké sebepoznání.

Naše fyzická schránka není zdaleka jen vozítko, ve kterém přebýváme při své pozemské návštěvě. Je dokonalým nástrojem našeho růstu a obsahuje mechanismy, které nám zpřístupňují jednotlivé úrovně reality v souladu s naším duchovním posunem. Pokud neuděláme tu botu a nezasáhneme do těchto přírodních principů.

Před několika staletími člověk ještě věděl, že k duchovní cestě náleží zkušenost a že si ji člověk může i sám zvolit. A také věděl, že most přes tuto zkušenost neexistuje. Buďto jí projdete nebo nic. Pokud vám někdo nabídne zkratku a vy po ní sáhnete, žádný posun se nekoná, protože se nekoná zkušenost. Duchovnost se vždy pozná na charakteru a to co se děje kolem například ayahuascy a drogového turismu, je na mou duši děs běs. Jestli má být tohle její přínos, tak to už raději nic. A může mi kdokoliv cokoliv vysvětlovat a já budu stále tvrdit, že kde je mršina, slétají se supi.

Tím tedy toto téma ukončuji, protože nemám v úmyslu s nikým, kdo prosazuje užívání drog diskutovat a cokoliv mu vysvětlovat. Je to naprosto zbytečná ztráta času. To už budu raději diskutovat s Babišem o přínosu EET.

ODKAZ NA ČLÁNEK NA FACEBOOKU

12.2.2020

Na téma drog se bude mluvit na webu Vlákna stvoření, protože je to důležité téma, co se týká našeho podvědomí. Vím, že je tu hodně lidí, které to zajímá, ale je tu i mnoho těch, pro které je to osobní téma a nemá smysl tu vést nějaké souboje o pravdy. Vše, tak jako vždy, se dá krok za krokem vysvětlit i bez nevraživosti. Ovšem jen tehdy pokud jsme ochotni o argumentech přemýšlet a nikoliv se hádat.

Jak jsem řekl v diskuzi, tak drogy mají velmi široký dopad na celou lidskou společnost a teprve když začneme spojovat informace v souvislostech, vyplavou na povrch zajímavá fakta. Jak co se týká vzniku náboženství, tak například šamanismu nebo okultismu. Je logické, že někdo jejich užívání hájí a je přesvědčen, že představují lék. Tedy lék na to co jsem. Bohužel tomu tak není a jak jsem také napsal, právě díky nim ztratil člověk kontakt s přírodním světem.

Tady začnou řvát všichni uživatelé ayahuascy, což je logické, protože naprosto nechápou, o co jde. Člověk ztratil kontakt, aby přestal v drogách vidět duchovno, protože tam nic takového není a jen pokud nechápeme jejich účinek, dokážeme ho tam najít. Jak se to děje, bude v článku na webu, ale ještě chvilku vydržte, protože jsem teď v jednom kole a času mám opravdu málo. Sice by šlo si to trochu zjednodušit, ale to by asi nebylo ono.

To je jedna z těch věcí, které mi teď lidé píšou, že mi drží palce a podobně, čehož si moc cením, ale jednak na to nejsem sám a potom by bylo velmi těžké kázat vodu a pít víno. Když tedy říkám, že pokud chci změnit svůj život, musím být schopen si zatím jít, tak to i dělám. To není o odvaze, ale o zkušenosti. Pokud ten krok neuděláte, logicky v něm vidíte překonávání jakéhosi strachu. Pokud ho uděláte, už víte, že důležitý je výsledek nikoliv cesta. Nikdy se nebojte změny, protože bez ní budete žít stále stejný život.

ODKAZ NA ČLÁNEK NA FACEBOOKU